بازی Everspace 2 از دسترسی اولیه خارج شده و برای رایانه شخصی منتشر شده است


پس از بیش از دو سال در Steam Early Access، Rockfish Games’ Everspace 2 کاملا روی کامپیوتر من بوت شد. تریلر پرتاب زیر را تماشا کنید تا تیرانداز جنگی فضای باز را در اکشن ببینید.

Everspace 2 قبلاً چندین سیستم ستاره‌ای، کشتی‌های ستاره‌ای، ماموریت‌ها و مأموریت‌های داستانی قبل از راه‌اندازی رسمی وجود داشت. به‌روزرسانی 1.0 محتوای بیشتری از جمله سیستم نهایی Khione و یک مکان دست‌ساز جدید برای پایان کمپین را به ارمغان می‌آورد. کسانی که صرفاً روی داستان و چند ماموریت فرعی تمرکز می کنند، می توانند حدود 30 ساعت از گیم پلی عنوان را دریافت کنند.

با این حال، اگر تمام مکان‌های +100 را کاوش کنید، همه رویدادها، ماموریت‌های جانبی، باس فایت‌ها را تکمیل کنید، و تمام پاداش‌های شهرت را به دست آورید، این بیش از 90 ساعت گیم‌پلی است. برای اطلاعات بیشتر، بررسی رسمی ما را در اینجا بررسی کنید.

البته این پایان کار نیست Everspace 2 سفر. تابستان امسال برای PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود. به‌روزرسانی محتوای رایگان نیز برای اواخر سال جاری برنامه‌ریزی شده است، که در اواسط سال 2024 گسترش زیادی خواهد داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید