Everspace 2 با تریلر جدیدی که توسط بیش از 1.1 میلیون بازیکن در Game Pass پخش شده است، فروش بیش از 400000 نسخه در همه پلتفرم ها را جشن می گیرد.


بازی Rockfish everspace 2 این یک موفقیت بزرگ برای استودیو بود و گفت که تنها در Game Pass بیش از 1.1 میلیون بازیکن دارد.همچنین اعلامیه ای از سوی استودیو منتشر شد. everspace 2 بیش از 400000 نسخه در تمام پلتفرم ها فروخته شد.

این استودیو همچنین تریلر جدیدی را منتشر کرد everspace 2، تحسین بازی را در زمان عرضه کنسول به رخ می کشد. تریلر جدید را در زیر ببینید. این تریلر در حالی که گیم پلی بازی را به نمایش می گذارد، استقبال انتقادی از بازی را برجسته می کند. everspace 2.

everspace 2 این بازی در ماه آگوست بر روی PS5 و Xbox Series X/S منتشر شد، تنها چهار ماه پس از عرضه نسخه اصلی 1.0 در ماه آوریل برای رایانه های شخصی. نسخه کنسولی منتشر شده است everspace 2 از زمان انتشار نسخه PC نیز همین به روز رسانی ها انجام شده است.

این بازی روش خود را نسبت به کار قبلی تغییر داده است everspace،بسیار.نکات مهمی که بازی با نسخه اصلی تفاوت دارد everspace این در مورد تغییر کل ساختار بازی است. به جای یک بازی سرکش، everspace 2 در عوض، روی یک محیط بزرگ جهان باز با تاکید بر مکانیک، سیستم‌ها و داستان RPG تمرکز دارد.

بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. everspace 2.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید