Europa برای Nintendo Switch معرفی شد، نسخه آزمایشی موجود در eShop


توسعه دهنده Novadust Entertainment و ناشر Future Friends Games فاش کرده اند که این عنوان از Ghibli الهام گرفته شده است. اروپا همچنین همزمان با انتشار برنامه ریزی شده اولیه نسخه رایانه شخصی، روی نینتندو سوییچ نیز در دسترس خواهد بود. این اعلامیه در جریان نمایشگاه اخیر Nintendo Indie World اعلام شد و نسخه نمایشی این عنوان در حال حاضر در فروشگاه الکترونیکی موجود است. تریلر اعلامی Nintendo Switch را در زیر مشاهده کنید.

ابتدا در آگوست 2023 اعلام شد، اروپا مکان، قمر زمینی مشتری به همین نام است. بازیکنان به جای زی، اندرویدی که در سرتاسر جهان در جستجوی پاسخ است، قدم می گذارند. اروپا تمرکز بر کاوش است، با بازیکنانی که مناظر واضح یک ماه زمین‌دار و فناوری باستانی را کشف می‌کنند که به ظاهر جادویی است.

از آن به بعد اروپا در واقع هیچ جنگی وجود ندارد، در عوض تمرکز بر اکتشاف و پیمایش است. این بازی همچنین دارای یک سیستم حرکت آزاد است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از یک تقویت به بوست سر بخورند و در حین پیشروی از تقویت به تقویت، قدرت و شتاب خود را افزایش دهند. داستانی صمیمی در مورد رابطه انسانیت با طبیعت را تجربه کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید