مجموعه Etrian Odyssey Origins تریلر جدیدی دریافت کرد


یک تریلر نمای کلی جدید در دسترس است مجموعه خاستگاه های هزارتوی جهانی درخت، مروری بر مکانیک های مختلف و سیستم های گیم پلی قبل از انتشار در 1 ژوئن. این به زبان ژاپنی است، اما گیم‌پلی‌های جدید زیادی دارد و تصاویر با وضوح بالا تماشای آن را آسان می‌کند. آن را در زیر بررسی کنید.

مجموعه خاستگاه های هزارتوی جهانی درخت ویژگی Sekaiju no Labyrinth, Sekaiju no Labyrinth 2 و هزارتوی درختی جهان 3، بازسازی شده برای نینتندو سوییچ و رایانه شخصی. فرض این مجموعه شامل ایجاد یک مهمانی از ماجراجویان برای کاوش و نقشه برداری از سیاه چال ها است. می‌توانید آیتم‌ها و سلاح‌های قوی‌تر را بردارید تا سفر خود را آسان‌تر کنید. هر چه عمیق تر بروید، مواد ارزشمندتری در دسترس قرار می گیرند.

علاوه بر تصاویر HD، مجموعه خاستگاه های هزارتوی جهانی درخت همچنین دارای یک موسیقی متن بازسازی شده، چندین اسلات ذخیره، گزینه های دشواری و پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی برای نینتندو سوییچ است. بازیکنان رایانه شخصی همچنین می توانند از ماوس برای نقشه سیاه چال ها و پیمایش منوها استفاده کنند. منتظر جزئیات بیشتر و گیم پلی قبل از راه اندازی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید