Eternal Strands تریلر و جزئیات گیم پلی بازی را در Future Game Show منتشر کرد


Developer Yellow Brick Games دو ویدیوی جدید را برای بازی اکشن ماجراجویی آینده در نمایشگاه Future Game Show Summer Showcase منتشر کرده است. رشته ابدییکی از دو ویدیو است رشته ابدیو دیگری یک فرو رفتن عمیق تر در بازی است. هر دو را در زیر بررسی کنید.

تریلر گیم پلی برخی از کارهایی که بازیکنان می توانند در بازی انجام دهند را به نمایش می گذارد. رشته ابدی، از جمله مبارزه با الهام از بازی هایی مانند سایه غول پیکر و شکارچی هیولا، بازیکنان می توانند از بالای هیولاها بالا بروند تا نقاط ضعف خود را پیدا کنند. همچنین می توانید از توانایی کوهنوردی خود برای کاوش استفاده کنید.

در ویدیوی شیرجه عمیق، رشته ابدی، به بازیکنان نگاه بهتری به انواع توانایی های جادویی می دهد که می توانند در مبارزه از آنها استفاده کنند. در این ویدیوی دقیق، بازیکنان از توانایی های مختلفی برای مبارزه با Ashpeak Drake استفاده می کنند. توانایی های آن شامل برداشتن چیزهای تصادفی و پرتاب آنها به سمت دریک، یا برگرداندن حملات گلوله آتشین خود دریک به او است.

رشته ابدی تاریخ انتشار هنوز مشخص نشده است. این بازی برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید