Eriksholm: The Stolen Dream یک بازی مخفی کاری تاکتیکی روایی با سه شخصیت اصلی است.


توسعه دهنده River End Games و ناشر Node Current Labs از یک بازی ماجراجویی استراتژیک جدید با تمرکز بر مخفی کاری خبر دادند. اریکشولم: رویاهای دزدیده شدهاین بازی با یک تریلر در نمایشگاه Future Game Show Summer Showcase معرفی شد. در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید.

اریکشولم: رویاهای دزدیده شده یک بازی شخصیت محور است که در شهر خیالی Eriksholm، تحت تاثیر زیبایی شناسی اسکاندیناویایی دهه 1900 است. تمرکز بازی بر روی سه شخصیت اصلی است که تلاش می کنند در مقابل ستمگران خود مقاومت کنند و تریلر روی یکی از آنها به نام هانا تمرکز دارد.

این بازی از یک چشم انداز سه بعدی از بالا به پایین استفاده می کند که به بازیکنان اجازه می دهد سه شخصیت اصلی را در خیابان های شهر کنترل کنند. هر شخصیت می تواند از مهارت ها، ابزارها و سلاح های منحصر به فردی برای مقابله با چالش ها استفاده کند.

استودیو در پشت اریکشولم: رویاهای دزدیده شده با بازی پیشکسوتان صنعت که روی عناوینی مانند: میدان جنگ، لبه آینه، روشن کردن، و کابوس کوچک.

اریکشولم: رویاهای دزدیده شده این بازی قرار است در سال 2025 برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید