Epic Games حدود 900 کارمند را اخراج می کند


سال 2023 متأسفانه سالی بود که شاهد اخراج گسترده کارکنان در صنعت بازی بود و یک شرکت بزرگ جدید به این لیست پیوست.طبق گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ، Epic Games فورتنایت و به دلیل شهرت آنریل انجین، 16 درصد از کارمندان آن اخراج شدند که 870 کارمند بسیار زیاد است.

به گفته جیسون شرایر، روزنامه نگار بلومبرگ، توییترتیم سوئینی، مدیر عامل شرکت، در یک ایمیل داخلی گفت که اپیک «بسیار بیشتر از آنچه ما درآمد داشتیم خرج می‌کرد» و حاشیه سود سازندگان فورتنایت کمتر از حد انتظار بود. با این حال، این شرکت همچنان به دنبال پر کردن موقعیت های باز است و هیچ برنامه ای برای اخراج بیشتر ندارد.

شرایر نیز گزارش در کنار این دور اخراج‌ها، اپیک گیمز دو شرکت خریداری شده قبلی را نیز فروخت: شرکت موسیقی Bandcamp و شرکت بازاریابی Songtradr که سال گذشته خریداری شد و شرکت بازاریابی SuperAwesome برای فعالیت به عنوان یک نهاد مستقل منحل شد. گفته می‌شود که برنامه‌هایی برای انجام این کار وجود دارد. بنابراین.

اوایل این ماه، اعلام شد که دونالد ماستارد از سمت خود به عنوان مدیر ارشد خلاقیت اپیک گیمز کنار خواهد رفت. او جایگزین خواهد شد خدای جنگ و چارلی ون کهنه سرباز مارول.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید