مدیر استراتژی انتشارات Epic Games این شرکت را ترک می کند


در هفته های اخیر تغییرات بزرگی در پشت صحنه اپیک گیمز رخ داده است. اخیراً اعلام شد که دونالد ماستارد، مدیر ارشد خلاقیت، شرکت را ترک می کند و چارلی ون، مدیر سابق مارول جایگزین او می شود. خدای جنگ دامپزشک. اکنون یکی دیگر از افراد مهم این شرکت بازنشستگی خود را اعلام کرده است.

سرگی گالیونکین، مدیر استراتژی انتشارات اپیک گیمز، اعلام کرد که پس از هشت سال حضور در این شرکت، از سمت خود کناره‌گیری می‌کند. در پیامی که در توییتر منتشر شد، گایونکین گفت که Epic در مسیر جدیدی قرار دارد تا خود را به یک پلتفرم در سطح صنعت تبدیل کند و او دیگر احساس نمی‌کند که “برای این نسخه جدید Epic مناسب است.” Ta.

او نوشت: “این مستلزم استعداد متفاوتی است.” او افزود: “من قصد دارم در صنعت بازی بمانم. همچنین، دیگر لازم نیست نگران دریافت DM از بخش های روابط عمومی باشم. من می خواهم بتوانم بیشتر صحبت کنم. ”

گایونکین در پیام خود از تلاش های خود صحبت کرد. فورتنایت، همچنین فروشگاه Epic Games را برجسته کرده است که “وضعیت موجود در توزیع بازی را با سهم درآمد 88/12 به چالش می کشد” در حالی که کمک مالی Epic به خیریه ها در اوکراین در اوایل سال 2022 را نیز برجسته می کند.

هفته گذشته، گزارش شد که اپیک گیمز 16 درصد از نیروی کار خود یا تقریباً 830 نفر را اخراج خواهد کرد.گزارش شد که مرد پاییز توسعه دهنده Mediatonic نیز تحت تأثیر این اخراج قرار گرفت، اما Epic گفت که ادامه توسعه عناوین چند نفره همچنان یک “اولویت شرکتی” است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید