دونالد ماستارد، مدیر ارشد اجرایی اپیک گیمز، بازنشسته شد


یکی از برجسته ترین محرک های خلاق فورتنایت من Epic Games را ترک می کنم. دونالد ماستارد، مدیر ارشد خلاقیت اپیک گیمز، اعلام کرد که شرکت را ترک می کند. ماستارد این خبر را از طریق پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X، که قبلاً توییتر نامیده می شد، اعلام کرد و تأیید کرد که در ماه جاری از سمت خود کناره گیری می کند.

Mustard نزدیک به 25 سال است که در صنعت بازی حضور دارد. او در اصل بنیانگذار Chair Entertainment بود، جایی که او همچنین مدیر خلاق عناوین تحسین شده مترویدوانیا بود. مجتمع سایه و یک سه گانه فانتزی موبایل تیغه بی نهایت. Chair Entertainment سال قبل، در سال 2008 توسط Epic خریداری شد. مجتمع سایه راه اندازی.

در نهایت، او در سال 2016 مدیر ارشد خلاقیت شرکت شد. فورتنایت، بر ظهور بازی به شهرت جهانی و ادامه موفقیت بی سابقه آن پس از آن نظارت داشت.

او نوشت: «پس از یک سفر باورنکردنی، من در این ماه از سمت خود به عنوان مدیر خلاق اپیک کناره گیری می کنم. من از نزدیک به 25 سال کار در صنعت بازی با برخی از با استعدادترین افراد تا کنون لذت برده ام و به آنچه که با هم ساخته ایم بسیار افتخار می کنم. ظهور در حال افزایش، به بالای صندلی ایجاد شده زیر آب، مجموعه سایه، و آن تیغه بی نهایت این یک افتخار برای تیم کوچک ما است که بخشی از Epic باشد و با هر فصل جدید از این سه گانه، ما توانسته‌ایم چیز جدید و بدیع به دست آوریم.من به ویژه به فرصتی که فرصت کمک به ایجاد و شکل دادن به آن را داشتم افتخار می کنم فورتنایت.

من مفتخرم که بخشی از تیمی باشم که هر روز تلاش می کند «شادی و شادی» را برای مردم به ارمغان بیاورد.» فورتنایت انجمن! هر لحظه، خواه برای اولین بار از اتوبوس نبرد بیرون پریدن، تماشای موشکی که آسمان را شکافت، رقصیدن با دوستانتان بعد از پیروزی رویال، مکیده شدن در سیاهچاله یا برده شدن به دریا به عنوان جزیره. تا ببینم تجربه اش می کنی ورق بزنید، بارها و بارها!نمی توانم صبر کنم تا آینده را به اشتراک بگذارم فورتنایت به عنوان یک بازیکن به ما بپیوندید! این تیم دارای بالاترین قدرت است و روی پروژه های شگفت انگیز و عظیم کار می کند. ”

Epic هنوز جزئیاتی در مورد تغییرات رهبری خود منتشر نکرده است. فورتنایت و برای کل شرکت پس از بازنشستگی آقای ماستارد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *