Epic Games سه بازی جدید را برای Fortnite معرفی کرد – LEGO Fortnite، Rocket Racing و Fortnite Festival


تحت فشار Epic Games فورتنایت مدتی است که به عنوان پلتفرم خودش کار می کند و این شرکت قصد دارد یک قدم جلوتر از آن را بردارد. سه بازی جدید معرفی شده است. همه منتشر شده و موجود عبارتند از: فورتنایت در چند روز آینده.

در 7 دسامبر، لگو فورتنایت، توسط Epic Games و گروه LEGO ساخته شده است. توصیف شده به عنوان “ماجراجویی نهایی لگو کاردستی بقا”، لگو فورتنایت بازیکنان را به یک “دنیای باز گسترده که در آن جادوی ساختن لگو وارد بازی می شود.” فورتنایت “برخورد” و “خلاقیت، آزمایش و همکاری را از طریق بازی ارتقا دهید”.

و Epic Games آن را در 8 دسامبر منتشر خواهد کرد. مسابقه موشکی که در فورتنایت.توسعه یافته توسط لیگ موشکی Psionics استودیویی، مسابقه موشکی این یک “مسابقه مسابقه ای آرکید مافوق صوت است که در آن بازیکنان با دوستان خود رانده می شوند، پرواز می کنند و از طریق مجموعه ای از مسیرهای رو به رشد در حال رشد هستند.”

سرانجام در 9 دسامبر، جشنواره فورتنایتیک بازی موسیقی جدید که توسط Harmonix ساخته شده است. گروه راک شهرت جشنواره فورتنایت بازیکنان می توانند در یک گروه با سایر بازیکنان یا انفرادی بازی کنند.

می توانید تریلر اعلامی را تماشا کنید لگو فورتنایت زیر. علاوه بر این، مسابقه موشکی جف کیلی تهیه کننده و مجری برنامه تایید کرد که در هفتم دسامبر در مراسم The Game Awards حضور خواهد داشت. توییتر.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید