Enshrouded در 4 روز به 1 میلیون بازیکن رسید


با وجود جفت جیبی دنیای دوست Keen Games همه تبلیغات و توجه را به خود جلب کرده است. پیچیده شده با این وجود توانست تعداد قابل توجهی از بازیکنان را جذب کند. چهار روز پس از ورود زودهنگام، توسعه دهنده تایید کرده است که عنوان Survival crafting بیش از 1 میلیون بازیکن به دست آورده است.

ما از موفقیت و استقبال بسیار مثبت آن کاملاً شگفت زده شده ایم. مایلیم از صمیم قلب از همه بازیکنان خود تشکر کنیم.» طبق گفته SteamDB، حداکثر تعداد بازیکنان همزمان به 160405 نفر رسیده است. از زمان راه اندازی این سرویس، تعداد بازیکنان در اوج خود به طور پیوسته افزایش یافته است، اگرچه فراز و نشیب هایی نیز وجود داشته است.

پیچیده شده این فقط روی رایانه شخصی از طریق Steam Early Access در دسترس است – بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. داستان در ویرانه های یک دنیای فانتزی می گذرد، جایی که کفن خطرناک تقریباً همه چیز را بلعیده است. به عنوان Flameborn، بازیکنان باید مکان‌ها را مشخص کنند، NPC‌ها را نجات دهند و در مناطق سرپوشیده سرمایه‌گذاری کنند تا در نهایت مه خطرناک را عقب برانند.

پسندیدن والهایمبازیکنان می‌توانند پایگاه‌های وسیعی ایجاد کنند، تجهیزات و تجهیزات قدرتمندی را بسازند و کشف کنند و با باس‌های قدرتمند مبارزه کنند. تا 16 بازیکن را روی یک نقشه پشتیبانی می کند، کاملاً دست ساز است و شامل تعداد زیادی محتوا برای کشف است. زیست‌های جدید، منابع، دستور العمل‌ها، مهارت‌های اضافی، مصالح ساختمانی و موارد دیگر در طول دسترسی زودهنگام اضافه خواهند شد، بنابراین برای به‌روزرسانی‌های بیشتر با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید