نقشه راه محتوای رمزگذاری شده 2024 فاش شد، اولین به روز رسانی در مارس انتظار می رود


پیچیده شده Developer Keen Games برنامه‌های خود را برای عنوان بقای فانتزی اعلام کرده است. در یک پست جدید در استیم، این استودیو نقشه راه محتوای آینده را فاش کرد. پیچیده شدهاین شامل ویژگی‌هایی مانند ساختمان‌های جدید، ساخت قطعات، امکان پخش مجدد کوئست‌های جهان و سیاه چال‌های جدید است.

این ویژگی ها همراه با گزینه های کیفیت زندگی مانند بهبود رابط کاربری لوت، تنظیمات بازی سرور و مجوزهای کاربر سرور. پیچیده شده در چند به روز رسانی بعدی به شما اطلاع خواهیم داد. ویژگی های بیشتری برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است، از جمله سیاه چال های نمونه، بیوم بیشتر، رویدادهای جهانی و حتی آب.

تاریخ انتشار قطعی در مورد زمان اجرای این ویژگی های جدید وجود ندارد. پیچیده شده، این استودیو فاش کرده است که اولین نسخه از این به روز رسانی ها قرار است در ماه جاری منتشر شود. در همین حال، این بازی با تخفیف در جریان فروش Steam Spring که از امروز شروع شده و تا 21 مارس ادامه دارد، در دسترس است.

پیچیده شده در رایانه شخصی به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه در دسترس است و نسخه بعدی آن برای PS5 و Xbox Series X/S برنامه ریزی شده است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید