Endless Ocean Luminous مکانیک های گیم پلی را در تریلر جدید توضیح می دهد


دو سازنده Arika و Nintendo تریلر جدیدی از بازی آینده منتشر کردند اقیانوس بی پایان درخشان، این بار یک نمای کلی از مکانیک های گیم پلی عنوان ارائه می دهد که بازیکنان هنگام شنا و کشف اقیانوس بی پایان عنوان بازی تجربه خواهند کرد. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

اقیانوس بی پایان درخشان در نظر گرفته شده است که یک بازی آرامش بخش باشد که در آن بازیکنان می توانند زمانی را در زیر آب با دوستان و دیگر غواصان بگذرانند. این بازی دارای یک اقیانوس وسیع است که هر بار که بازیکن شیرجه می‌زند تغییر می‌کند، با محیط‌هایی از یخچال‌های طبیعی گرفته تا رخنمون‌های شیب‌دار تا اقیانوس‌های سیاه.

در طول مدت حضور خود در دریای محجبه، بازیکنان می توانند با بیش از 500 گونه مختلف دریایی روبرو شوند. بازیکنان باید نور تولید شده توسط جلبک های بیولومینسنت را جمع آوری کنند تا ظاهر موجودات دریایی را آشکار کنند. این بازی همچنین دارای موجودات باستانی و موجودات اعماق دریا است. جزئیات موجودات دریایی که بازیکنان با آنها روبرو می شوند را می توان در لاگ داخل بازی یافت.

در بخش چند نفره، بازیکنان می توانند با حداکثر 30 بازیکن، از جمله دوستان و سایر غواصان آنلاین، در شیرجه ها شرکت کنند. بازیکنان همچنین می توانند در طول جلسات خود با غواصان جدید ملاقات کنند و انتخاب کنند که دوستان غواصی شوند و به بازیکنان کمک کنند تا اکتشافات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

اقیانوس بی پایان درخشان ” قرار است در تاریخ ۲ می به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید