Endless Dungeon اکنون در سراسر جهان در دسترس است


شوتر دوقلوی سرکش استودیو Amplitude پس از انتشار زودهنگام برای دارندگان Last Wish Edition سیاه چال بی پایان در حال حاضر در سراسر جهان در دسترس است. این بازی برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است و نسخه Nintendo Switch بعداً منتشر خواهد شد. تریلر انتشار را ببینید.

در یک ایستگاه فضایی خطرناک تنظیم شده است، سیاه چال بی پایان ما می بینیم که ساکنان ناخواسته از چندین طبقه خائنانه عبور می کنند تا به هسته اصلی خود برسند.پسندیدن سیاه چال بی پایان، باید ربات کریستال را اسکورت کنید و از آن در برابر دشمنانی مانند ربات ها، باگ ها، حباب ها و تارها محافظت کنید (الزاماً به این ترتیب نیست). شما می توانید برجک بسازید تا مزایا را به دست آورید و منابعی را برای ارتقای قهرمانان خود سرمایه گذاری کنید.

وقتی به سالن بازگشتید، می‌توانید از تکه‌ها و هسته‌هایی که از هر اجرا به دست می‌آورید برای باز کردن قفل‌های غیرفعال جدید یا ارتقای سلاح‌های خود استفاده کنید. می توانید با هم تیمی های هوش مصنوعی به صورت انفرادی بازی کنید، اما بازی مشارکتی با حداکثر سه بازیکن نیز پشتیبانی می شود.بررسی ما را در مورد سیاه چال بی پایان در مورد اینکه چرا بدون دور زدن بیش از حد مرزها بسیار سرگرم کننده است، بیشتر بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید