Endless Dungeon اکنون به عنوان یک قفل اولیه برای دارندگان Last Wish Edition در دسترس است


سیاه چال بی پایان اکنون در دسترس بازیکنانی است که نسخه Last Wish بازی را خریداری کرده اند. همزمان با انتشار، توسعه دهنده Amplitude و ناشر سگا تریلر جدیدی از عنوان roguelite منتشر کردند. می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

باز کردن زود هنگام سیاه چال بی پایان برای PC، PS5 و Xbox Series X/S موجود است. نسخه کامل این بازی در تاریخ 19 اکتبر برای همه کسانی که نسخه استاندارد بازی را خریداری کرده یا پیش خرید کرده اند در دسترس خواهد بود.

سیاه چال بی پایان بازیکنان به یک ایستگاه فضایی متروکه رها می شوند، جایی که باید راه خود را به سمت خروجی بجنگند یا بمیرند. در طول راه، بازیکنان همچنین باید از کریستال در برابر انبوهی از دشمنان بی پایان محافظت کنند.

گفته می شود این بازی ترکیبی از یک عنوان سرکش و یک تیرانداز دوقلو با جنبه های دفاعی تاکتیکی برج است. بازیکنان می‌توانند در گروه‌های سه نفره با هم متحد شوند، اما کسانی که تک نفره را ترجیح می‌دهند می‌توانند از یک همراه هوش مصنوعی برای فرار از ایستگاه فضایی نیز استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر، سیاه چال بی پایان، بررسی ها را بررسی کنید. این بازی هفته گذشته یک تریلر به سبک موزیک ویدیو نیز منتشر کرد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید