دنباله «Ender Magnolia: Bloom in the Mist» اعلام شد.قرار است امسال منتشر شود


Aglobe و LiveWire's Dark Fantasy Metroidvania Ender Lillies: Silence of the Order دنباله ای در حال انتشار است. تیم سازنده به همراه ناشر Binary Haze Interactive اعلام کرده اند که این اثر مستقل تحسین شده در قالب موارد زیر پیگیری خواهد شد: Ender Magnolia در مه شکوفا می شود اواخر امسال

دهه ها پس از وقایع بازی اول، Ender Magnolia در مه شکوفا می شود بازیکنان را به سرزمین دود منتقل کنید. در آنجا، آنها در معرض تهدید دوگانه هستند: نه تنها بخارات سمی که همه را دیوانه می کند، بلکه اشکال حیات مصنوعی ماشین مانندی که به نام هومونکولی شناخته می شوند نیز وجود دارد.

بازیکنان به جای یک قهرمان جدید به نام Lilac قدم می گذارند، که مانند لیلی از بازی اول، توانایی تمیز کردن افراد آلوده به بخارات سمی که زمین را می پوشاند را دارد. لیلاک با کمک ارواح و ماشین های دوستانه وارد ماجراجویی می شود تا پادشاهی را نجات دهد. با بیرون راندن دشمنان، Lilac با بیش از 30 توانایی موجود در بازی، قادر خواهد بود از توانایی های خود استفاده کند.

دنباله همچنین دارای یک سیستم مبارزه پیشرفته است که به بازیکنان امکان می دهد چهار توانایی را به طور همزمان تجهیز کنند و یک سیستم پیشرفت که آمار پایه Lilac را تقویت می کند. به علاوه، می‌توانید انتظار کاوش، محتوای اختیاری و موارد دیگر را داشته باشید.

تریلر معرفی بازی را در زیر مشاهده کنید.

Ender Magnolia در مه شکوفا می شود این بازی به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید