Ender Lilies: Quietus of the Knights بیش از 1.4 میلیون نسخه فروخته است


و Ender Magnolia در مه شکوفا می شود Binary Haze Interactive که از طریق Steam Early Access برای رایانه شخصی در دسترس است، همچنین در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: Ender Lillies: Silence of the Order بیش از 1.4 میلیون نسخه فروخت. آخرین نقطه عطف تا فوریه 2023 بیش از 1 میلیون نسخه فروخته شد.

این بازی از ژوئن 2021 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، Nintendo Switch و PC در دسترس خواهد بود. لیلی ender این داستان لیلی است، یک مرد جوان مرموز که در خرابه های Land's End از خواب بیدار می شود. یک باران شوم ساکنان را به Blighted تبدیل کرده است، بنابراین او باید حقیقت را برای زنده ماندن پیدا کند. پاکسازی افراد مختلف به لیلی اجازه می‌دهد تا توانایی‌های خود را در مبارزه به نمایش بگذارد، از جادو گرفته تا مهارت‌های غوغا و تیراندازی با کمان.

Ender Lillies: Silence of the Order دارای ساختاری شبیه مترویدوانیا با انواع آثار و ارتقاء برای کشف است. این فیلم به دلیل جلوه های بصری، مبارزاتی و موسیقی متن مورد تحسین قرار گرفته است و در حال حاضر دارای متاسکور 86 بر روی رایانه شخصی است.

در مورد سوال، Ender Magnolia در مه شکوفا می شود، دسترسی زودهنگام به شما امکان می دهد تا در یک سوم اول بازی، انواع باس ها، دشمنان، مهارت ها و موارد دیگر را تجربه کنید. این بازی تا پایان سال جاری از دسترسی زودهنگام خارج می شود و برای PC، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید