برنامه بازسازی Embracer سرانجام به پایان می رسد، “خیلی زود” برای شروع دوباره صحبت در مورد خرید


ژوئن گذشته، پس از ناکامی در دستیابی به یک قرارداد 2 میلیارد دلاری با گروه Savy Games عربستان سعودی، گروه Embracer استودیوها را تعطیل کرد، مشاغل را کاهش داد و بازی‌ها را به عنوان بخشی از یک برنامه بازسازی داخلی بزرگ حذف کرد. وضعیت مالی شما به وضعیت سالم باز خواهد گشت. این برنامه بازسازی سرانجام با فروش Gearbox Entertainment به Take-Two Interactive به قیمت 460 میلیون دلار به پایان رسید که به نظر می رسد آخرین گام مهم در این روند باشد.

لارس وینگفورز، مدیرعامل گروه امبراسر در یک جلسه توجیهی اخیر با سرمایه گذاران گفت: “ما اکنون از برنامه بازسازی خود در پایان ماه مارس خارج می شویم و فرآیند بازسازی گیربکس بخشی از این برنامه بود.”

جالب توجه است که وینگفورز گفت که Embracer همچنان رویکردهایی را از شرکت‌هایی دریافت می‌کند که به دنبال خرید «برخی دارایی‌های» متعلق به گروه «به صورت هفتگی» هستند، اما باقی دارایی‌ها دیگر برای فروش نیستند. او افزود که وجود ندارد.

در حال حاضر، شرکت‌هایی که می‌خواهند دارایی‌های خاصی را در گروه به دست آورند، به صورت هفتگی، اگر نگوییم روزانه، با ما تماس می‌گیرند. من به صراحت اعلام کرده‌ام که برای فروش نیست زیرا یک قطعه است.»

به گفته وینگفورز، Embracer به شرکت ها این موارد را ارائه می دهد: انجام داد Cell – گیربکس فوق الذکر و قبل از آن Saber Interactive – دارای «جریان نقدی منفی» بودند.

با این حال وینگفورث همچنین گفت که Embracer قصد بازگشت به خریدهای استودیویی قدیمی و بی وقفه خود را ندارد.

او گفت: «فکر می‌کنم هنوز برای شروع صحبت درباره راه‌اندازی مجدد موتور M&A خیلی زود است. “ما در حال حاضر در مراحل پایانی فکر کردن درباره آینده گروه هستیم. این بزرگترین تمرکز و اولویت ما است. این در مورد استفاده از دارایی های شما و ایجاد همکاری آنها با یکدیگر است.” از قابلیت‌های مختلف استفاده می‌کند و باعث می‌شود آنها به طور مؤثرتری با هم کار کنند. من فکر می‌کنم این صرفاً در مورد افزایش سودآوری و تولید جریان نقدی با ساخت محصولات و بازی‌های بهتر است. ”

به عنوان بخشی از برنامه سازماندهی مجدد، گروه Embracer بیش از 1400 شغل را در استودیوهای متعدد خود تعدیل کرده است، در حالی که برخی از تیم ها برای همیشه تعطیل شده اند. ردیف مقدسین توسعه دهنده Volition و تقسیم کننده زمان طراحی رادیکال آزاد استودیویی در مجموع 29 بازی با احتساب بازی های جدید لغو شد. Deus Ex بازی Eidos Montreal.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید