شرکت Embracer Group's Lost Boys Interactive “بخش قابل توجهی” از کارمندان خود را اخراج کرده است.


در چند ماه اول سال 2023، گروه Embracer قادر به امضای قراردادی 2 میلیارد دلاری با گروه Saby Games عربستان سعودی نبود، پس از آن شرکت با کاهش مشاغل، لغو پروژه‌ها و تعطیلی استودیو بازسازی شد. برنامه را شروع کرد. متأسفانه، تلاش های مستمر گروه Embracer برای تثبیت وضعیت مالی خود منجر به اخراج قابل توجهی از کارکنان در سراسر شرکت شده است که در سال جدید نیز ادامه دارد.

Lost Boys Interactive، یک استودیو متعلق به Embracer's Gearbox Entertainment، جدیدترین استودیو متعلق به این شرکت است که با اخراج مواجه شده است. تعدادی از کارمندان سابق که تحت تاثیر این اخراج قرار گرفته اند این خبر را در شبکه های اجتماعی تایید کردند. مقیاس دقیق اخراج‌ها در حال حاضر ناشناخته است، اما جارد پیس، تهیه‌کننده سابق در لینکدین نوشت که “بخش قابل توجهی” از استودیو رها شده است و به Aftermath گفت که اخراج‌ها “بر هر منطقه در هر سطحی تاثیر می‌گذارد.”

Lost Boys Interactive در سال 2017 تاسیس شد و در سال 2022 توسط Gearbox خریداری شد. قبل از این اخراج، این شرکت بیش از 400 توسعه دهنده را استخدام می کرد. این استودیو به‌عنوان یک توسعه‌دهنده مشترک عمل می‌کند و در سال‌های اخیر در تعدادی از نسخه‌های اصلی پشتیبانی توسعه داده است. سرزمین عجایب تینا کوچولو، دیابلو 4، بیشتر.

طبق گزارش ها، Embracer Group خود Gearbox Entertainment را در بحبوحه یک برنامه بازسازی برای فروش قرار داده است. ردیف مقدسین توسعه دهنده Volition و تقسیم کننده زمان Developer Free Radical Design برای همیشه تعطیل شده است. علاوه بر این، Crystal Dynamics، New World Interactive، 3D Realms، Slipgate Ironworks، Fishlabs و دیگران نیز تحت تأثیر اخراج قرار گرفته اند.

هیچ کجای صنعت بازی از موج مخرب اخراج‌ها که در طول سال 2023 ادامه یافت، مصون نبود و شرکت‌هایی مانند اپیک گیمز، مایکروسافت و بانجی کاهش‌های قابل توجهی انجام دادند. متأسفانه این روند تا سال 2024 ادامه دارد. به عنوان مثال، سازنده موتور بازی Unity اخیراً اعلام کرد که یک چهارم نیروی کار خود یا تقریباً 1800 نفر را اخراج خواهد کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید