گروه Embracer بسته شدن “چند” استودیو دیگر را اعلام کرد


این شرکت پس از شکست گروه Embracer در بستن قراردادی به ارزش 2 میلیارد دلار با گروه Savvy در اوایل سال جاری، ضربه مالی خورد. در ماه ژوئن، این شرکت اعلام کرد که در حال اجرای یک برنامه بازسازی است که شامل اخراج کارکنان، تعطیلی استودیوها و لغو پروژه های آینده می شود.

بسیاری از این اتفاقات در ماه های اخیر رخ داده است. ردیف مقدسین و جناح قرمز توسعه دهنده Volition با اخراج و بسته شدن چندین استودیو متعلق به خود (از جمله، اخیراً کریستال داینامیکس) ضربه خورده است. با این حال، متأسفانه، Embracer Group می گوید انتظار کاهش بیشتر در ماه های آینده را دارد.

در جریان پرسش و پاسخ اخیر در مجمع عمومی سالانه شرکت، لارس وینگفورز، مدیر اجرایی، گفت که هنوز “چند تعطیلی” برای سال مالی جاری منتهی به 31 مارس وجود دارد. او گفت مطمئن است که می توان به این هدف دست یافت. سال آینده.

او گفت: “در نهایت ما در حال تصمیم گیری برای بازسازی یا کوچک کردن برخی از تیم ها هستیم و ممکن است مواردی از بسته شدن وجود داشته باشد.” (از طریق توسعه دهنده بازی). سخت خواهد بود و زمان می برد، اما ما این را در ژوئن اعلام کردیم و اکنون در پایان سپتامبر هستیم و مطمئن هستیم که به اهدافی که برای پایان سال تعیین کرده ایم دست خواهیم یافت.

جالب توجه است، وینگفورث همچنین گفت که شرکت همچنان آماده فروش بخش‌هایی از استودیو به عنوان بخشی از تلاش‌های بازسازی است و احتمالاً چنین تلاشی بیشتر بر روی “دارایی‌های با ارزش بالا” متمرکز خواهد بود.

او گفت: «در سمت واگذاری، یک بازار قوی و پر جنب و جوش با تعداد بسیار زیادی از بازیگران فعال، از جمله حامیان مالی و بازیگران بزرگ صنعت وجود دارد. ایجاد فرآیندهای مناسب برای دارایی‌های با ارزش بالاتر نسبت به دارایی‌های کوچک‌تر آسان‌تر است، و من فکر می‌کنم این همان چیزی است که ما در حال حاضر تجربه می‌کنیم.»

طبق گزارش های اخیر، گروه Embracer در حال بررسی فروش احتمالی است. سرزمین های مرزی توسعه دهنده Gearbox Entertainment است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید