طبق گزارش ها، گروه Embracer در حال بررسی فروش Gearbox Entertainment است


امبراسر گروپ خرید را تکمیل کرد سرزمین های مرزی در آوریل 2021 قراردادی به ارزش 1.4 میلیارد دلار با توسعه دهنده Gearbox Entertainment امضا کرد، اما به نظر می رسد شرکت سوئدی در حال بررسی تغییر مسیر است. بر اساس گزارشی که رویترز منتشر کرده است، گروه Embracer در حال بررسی چندین گزینه برای Gearbox Entertainment از جمله فروش کامل است.

گفته می شود که Embracer با شرکت های بانکداری سرمایه گذاری Goldman Sachs و Eliam & Co برای بررسی یک فروش همکاری می کند و به گفته سه منبع ناشناس آشنا با این روند، قبلاً برخی از پیشنهادات اولیه را ارائه کرده است. که گفته می شود «شرکت های بین المللی» هستند. گروه بازی طبق گزارشات، مواد بازاریابی برای گیربکس قبلاً در اختیار خریداران بالقوه قرار گرفته است، اما گزارش ها حاکی از آن است که فروش هنوز نهایی نشده است و ممکن است در نهایت محقق نشود. من اینجا هستم.

ظاهراً، این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که معامله برای بخش نامعلومی به ارزش 2 میلیارد دلار در اوایل سال جاری سقوط کرد و منجر به زیان قابل توجهی با Embracer Group شد. در ماه ژوئن، این شرکت اعلام کرد که یک برنامه بازسازی را اجرا خواهد کرد که شامل بسته شدن استودیوها و لغو پروژه های در حال توسعه است.

از زمان خرید Gearbox Entertainment، Embracer Group چندین شرکت خود را تحت کنترل این برچسب ناشر قرار داده است، از جمله Perfect World Entertainment و Volition. با این حال، اخیراً بسته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *