کیفیت Elden Ring به موفقیت Armored Core 6: Fires of Rubicon – Bandai Namco کمک می کند.


ناشر Bandai Namco از این محبوبیت قدردانی می کند. حلقه بزرگ برای موفقیت بازی اکشن mecha که اخیراً منتشر شده است Armored Core 6: Battle of the Rubicon. آرنو مولر، مدیرعامل Bandai Namco Europe به GamesIndustry.biz گفت: حلقه بزرگ ما توسعه دهنده خود را FromSoftware “تضمین کیفیت” نامگذاری کردیم.

مولر به GI.biz گفت: “این فرصتی برای ما است تا واقعاً مخاطبان بازی های Armored Core را افزایش دهیم.” “جاه طلبی های من با دیگران برابری نمی کند” حلقه بزرگ، اما جاه طلبی های ما بسیار بزرگتر از هر بازی اصلی Armored قبلی است.

“با تشکر از حلقه بزرگFromSoftware مهر کیفیت بوده است و مردم بازی Metacritic را عالی می دانند. [that] کار سختی است، اما بسیار با ارزش است، [and say] “من می خواهم آن بازی را انجام دهم”

Armored Core 6: Battle of the Rubicon هفته گذشته پس از افشای چند تریلر به عنوان بخشی از بازاریابی خود، برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شد. یکی از تریلرهای اخیر داستان بازی را به همراه مروری بر مبارزات و ماموریت ها شرح می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، Armored Core 6: Battle of the Rubicon، بررسی ها را بررسی کنید. اگر برای بازی به کمک نیاز دارید، در اینجا لیست کاملی از تمام قسمت ها و مکان های کانتینر تمام قطعات وجود دارد. همچنین می توانید لیستی از تمام فصل های کمپین تک نفره بازی را در اینجا پیدا کنید. تقریباً 24 ساعت طول می کشد تا بازیکنان کامل شوند.



نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید