Elden Ring در ابتدا قرار بود یک سیزن پس با دو بسط داشته باشد – شایعات


بالاخره یک بازی به این بزرگیحلقه بزرگنیاز به محتوای بیشتری دارد، اما با توجه به اینکه بازی‌های RPG اکشن جهان باز چقدر خوب هستند، بیشتر بازیکنان چیزی به آن اعتراض نمی‌کنند. توسعه گسترده ای را تجربه کرده است،سایه الدتریمطمئناً در حال توسعه است، اما جالب اینجاست که برنامه های اولیه FromSoftware پس از عرضه برای این عنوان ممکن است کاملاً متفاوت باشد.

این را لنس مک‌دونالد، کارشناس داخلی FromSoftware، که اخیراً در یک سری پیام‌های Discord (که بعداً در Reddit به اشتراک گذاشته شد) اعلام کرد که FromSoftware در ابتدا قرار بود دو DLC را منتشر کند.حلقه بزرگ به عنوان بخشی از فصل گذر.

Coliseum که در یک به‌روزرسانی رایگان پس از عرضه به بازی اضافه شد، به نظر می‌رسد به عنوان بخشی از دو DLC تنظیم شده است و به گفته مک‌دونالد، «مقدار زیادی» از محتوای برش‌شده در فرم نهایی خود را شامل می‌شود. که خودی‌ها مطمئن نیستند که برنامه‌های DLC چه زمانی تغییر کرده است، اما FromSoftware در نهایت تصمیم گرفت که یک نسخه توسعه‌دهنده بزرگتر را برای بازی منتشر کند، مشابه آنچه توسعه‌دهندگان با بازی 2015 انجام دادند. من تصمیم گرفتم تمرکزم را به توسعه تغییر دهم. خونی.

چه مدت قبلسایه الدتری من هنوز انتشار را نمی دانم.طبق گزارش‌ها، این توسعه بیش از یک سال است که در حال توسعه است و همچنین توسط FromSoftware در حال توسعه است.Armored Core 6: Battle of the Rubiconقرار است در آگوست سال جاری عرضه شود.

اخیراً توسط Kadokawa، شرکت مادر FromSoftware پیشنهاد شده است.Elden Ring: Eldtree Shadowتا سال مالی آینده که از آوریل 2024 شروع می شود، اعلام نخواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید