ویدیوی Elden Ring خلاصه ای مختصر از سفر تا کنون ارائه می دهد


پس از اعلام حلقه بزرگ به مناسبت بزرگداشت The Legend of Zelda: Breath of the Wild که از زمان انتشارش تاکنون 25 میلیون نسخه فروش داشته است، Bandai Namco ویدیوی جدیدی از سفر تا کنون این بازی منتشر کرده است. این خلاصه ای جامع از داستان بازی نیست، بلکه بیشتر بر نحوه ورود Tarnished به The Lands Between و نحوه برخورد آنها با Elden Ring تمرکز دارد. آن را در زیر بررسی کنید.

البته شخصیت های شناخته شده ای مانند Enea، Two-Finger، Blade و D نیز در کنار باس هایی مانند Radan، Rykard، Morg، Marenia و Marikes ظاهر خواهند شد. این یک حلقه برجسته چشمگیر است که بخش‌های مهم آزمایش‌ها و مصیبت‌هایی را که بازیکنان با تجربه قبل از بازی پشت سر گذاشته‌اند را در بر می‌گیرد. سایه درخت کهنسال.

این الحاقیه در تاریخ 21 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. پس از شکست دادن Rhadaan و Morg، بازیکنان می توانند برادر Marenia، Michela را در ماجراجویی در سرزمین سایه ها دنبال کنند. هدف آن ناشناخته است، اما این منطقه جدید، جایی که ملکه ماریکا برای اولین بار پا می گذارد، اسرار دارد. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید