به‌روزرسانی Elden Ring تغییر مقیاس Skadu Tree's Blessing in Shadow of Eld Tree را برطرف کرد.


از نرم افزار است حلقه بزرگ، در مقیاس بندی ارائه شده توسط Scadutree Blessings که در معرفی شده است، تجدید نظر کنید سایه درخت کهنسالدر نیمه اول حداکثر افزایش، قدرت حمله و قدرت ابطال آسیب افزایش می یابد.

این بدان معناست که سطح اولیه برکت به شما سود بیشتری نسبت به قبل خواهد داد. با این حال، افزایش‌هایی که در سطوح بعدی Blessing به دست می‌آید «تدریجی‌تر» خواهد بود و پاداش‌های سطح نهایی «کمی افزایش می‌یابد».

FromSoftware همچنین اشکالی را شناسایی کرد که در آن تنظیمات raytracing به طور خودکار در هنگام استفاده از پخش‌کننده‌ها از ذخیره داده‌های نسخه قبلی فعال می‌شد و باعث بروز مشکلاتی در نرخ فریم می‌شد. با توجه به تعداد بازیکنانی که قبل از انتشار برای این نسخه آماده شده بودند، مشکلات عملکرد گزارش شده در رایانه شخصی را نیز توضیح می دهد. برای رفع این مشکل، به تنظیمات گرافیک بروید و کیفیت raytracing را خاموش کنید.

منتظر اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی ها و تغییرات آینده باشید. حلقه الدن: سایه درخت کهنسال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی های ما را بخوانید. دارای امتیاز 10 از 10نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید