From Software علامت تجاری Elden Ring را از Bandai Namco به دست آورد


از نرم افزار حقوق را به دست آورد. حلقه بزرگ این علامت تجاری Bandai Namco است. همانطور که توسط VideoGamesChronicle ثبت شده است، اسناد ثبت شده در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده عبارتند از: حلقه بزرگ توسعه دهنده حقوق کامل نام بازی را از ناشر دریافت کرده است.

طبق گزارشی از VGC، به نظر می‌رسد که انتقال علامت تجاری فقط برای نام بازی اعمال می‌شود. اگرچه ممکن است حقوق بازی به طور جداگانه ایجاد شده باشد، اما این اسناد نشان می دهد که فقط مالکیت نام از ناشر به توسعه دهنده منتقل شده است.

این گزارش به نقل از ریچارد هوگ، وکیل مؤسسه حقوقی هوگ، می‌گوید که انتقال مالکیت معنوی بین دو شرکت ممکن است از طریق قراردادها اتفاق بیفتد نه اسنادی که با PTO ایالات متحده ثبت شده است. گفته می‌شود که این انتقال گران است.

“تخصیص دهنده [Bandai Namco] این آن را به گیرنده انتقال می دهد. [From Software] کلیه حقوق، عنوان و منافع در و نسبت به علائم تجاری، حسن نیت کسب و کار که توسط علائم تجاری و برخی موارد ثبت شده در آن نمایندگی می شود، و کلیه ادعاهای ناشی از یا مربوط به استفاده از هر گونه حقوق مالکیت در علائم تجاری شامل می شود. “سند.

From Software در حال حاضر در حال توسعه DLC است. حلقه بزرگ.با عنوان سایه درخت کهنسال، حلقه بزرگ هنوز تاریخ انتشار DLC مشخص نشده است. با این حال، گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که DLC ممکن است از آنچه قبلا تصور می‌شد به اتمام نزدیک‌تر باشد و در حال حاضر تحت آزمایش QA است.

Elden Ring برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید