Elden Ring_01

Elden Ring از The Last of Us Part 2 برای بیشترین برد در بازی سال پیشی گرفته است


زنگ زدن حلقه بزرگ یکی از تحسین شده ترین و موفق ترین بازی های سال 2022 بدون اغراق است. بازی اکشن RPG جهان باز FromSoftware پس از انتشار با تحسین ها و بررسی های درخشان روبرو شد و همچنان به موفقیت خود ادامه داده است، نه تنها فروش چشمگیر، بلکه جوایز متعددی نیز دارد.

در واقع، بیش از هر بازی دیگری جوایز بهترین بازی سال را از رسانه ها و منتقدان مختلف دریافت کرده است. The Last of Us قسمت 2. کاربران ResetEra جوایز بازی سال بازی خود را در ده‌ها فروشگاه و نشریه خرده‌فروشی دنبال می‌کنند و در سال 2022: حلقه بزرگ این مجموعه پیشرو است و در زمان نگارش مجموعاً 324 جایزه دارد. این شامل 281 جایزه GotY از منتقدان و 43 رای ادبی از سوی تماشاگران است.

رکورد قبلی را بشکند آخرین ما قسمت 2، این یک برنده بزرگ در سال 2020 بود و در مجموع 322 جایزه (از طریق gameawards.net) به دست آورد که 208 مورد توسط رسانه ها و 114 توسط رای طرفداران بود.

به اندازه کافی خنده دار است، ما طرفداران بزرگ هر دو بازی در اینجا در GamingBolt هستیم، اما هیچ یک از بازی ها در سال های مربوطه خود افتخارات برتر را کسب نکردند. در سال 2022، ما تاج گذاری کردیم خدای جنگ راگناروک به عنوان بازی سال ( حلقه بزرگ مقام دوم در رتبه بندی)، در سال 2020، بازسازی فاینال فانتزی 7 برنده بزرگ ما بود (و The Last of Us قسمت 2 عدد 4 را وارد کنید).

با توجه به این واقعیت که سال 2023 به تازگی آغاز شده است و بسیاری از فروشگاه‌ها وجود دارند که جوایز سالانه را اجرا نکرده‌اند و جوایز را دریافت نکرده‌اند، این احتمال وجود دارد که این اعداد همچنان در حال افزایش باشند. حلقه بزرگ.نویسنده: Shubhankar Parijat