حجم PS5 “Elden Ring: Shadow of the Eld Tree” 16.5 گیگابایت است.


توسعه‌دهندگان زیادی وجود ندارند که بتوانند به اندازه یک بازی کاملاً جدید با یک توسعه هیجان انگیز ایجاد کنند، اما From Software قطعاً یکی از آنهاست. این به ویژه برای نسخه های پیشرفته بازی ها مانند: حلقه بزرگاین اولین و آخرین DLC پولی است. سایه درخت کهنسالقرار است اواخر این ماه به فروش برسد و با نزدیک‌تر شدن به عرضه، جزئیات بیشتری فاش می‌شود.

به عنوان مثال، به لطف @PlaystationSize در توییتر (صفحه ای که پشتیبان های PSN را ردیابی می کند)، حلقه الدن: سایه درخت کهنسال انتظار می رود حجم دانلود برای PS5 16.502 گیگابایت باشد. با استانداردهای مدرن AAA، کمی کوچکتر از آن چیزی است که برای یک بسته الحاقی با این اندازه انتظار دارید، اما From Software با بازی های با اندازه کوچکتر آن چیزی که خیلی ها انتظار دارند غریبه نیست.به عنوان مثال، شگفت آور بزرگ حلقه بزرگ حجم این کنسول تقریباً 45 گیگابایت است که بسیار کمتر از چیزی است که برای یک بازی با این حجم انتظار دارید.

طبق گفته PlaystationSize، پیش بارگذاری بسته الحاقی قرار است در 19 ژوئن، چند روز قبل از انتشار آغاز شود.

پیش نمایش عملی اخیر نیز برخی از جزئیات جدید را فاش کرد. سایه درخت کهنسالجزئیات احضار جدید، اسلحه ها، سیاه چال ها، باس ها و … توضیح داده شده است.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی در تاریخ 21 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید