Elden Ring: Shadow of the Eld Tree's map “احساس عمودی تری” دارد – میازاکی


حلقه الدن: سایه درخت کهنسال به زودی عرضه می‌شود، و به‌نظر می‌رسد که به‌نظر می‌رسد به‌عنوان یک نسخه واقعی از نرم‌افزار منتشر شود. این الحاقیه قرار است افزوده بزرگی به بازی تحسین‌شده اکشن جهان باز در سال 2022 باشد، با سلاح‌های جدید، احضار، سیاه‌چال‌ها، باس‌ها و موارد دیگر، که همگی در یک نقشه عظیم جدید برای کاوش بازیکنان تنظیم شده‌اند.

در واقع، به گفته کارگردان Hidetaka Miyazaki، این نقشه نه تنها یک افزودنی مهم به دنیای بزرگ بازی خواهد بود، بلکه به لطف رویکرد طراحی جدید From Software، تجربه ای تازه را نیز به ارمغان خواهد آورد.

میازاکی در مصاحبه اخیر با PC Gamer گفت: سایه درخت کهنسال برای نقشه، توسعه دهندگان سبک های سنتی طراحی سیاه چال را با آن ترکیب کرده اند حلقه بزرگ مناطق باز بیشتری وجود خواهد داشت و در این فرآیند، مناطق باز با تنوع بیشتر و طراحی عمودی تر وجود خواهد داشت.

او می‌گوید: «آنچه ما در اینجا تلاش می‌کردیم به آن برسیم، نه یک میدان باز بود و نه یک سیاه‌چال قدیمی، بلکه چیزی بود که این دو را با هم ترکیب می‌کرد تا احساس عمودی‌تری ایجاد کند. “در حالی که ما مناطق زمین باز بزرگی داریم، می‌خواستیم نه تنها مقیاس و دانه‌بندی، بلکه تنوع را نیز منتقل کنیم. ما سعی کردیم تنوع را به مکان و ساختار زمین‌های باز و سیاه‌چال‌های قدیمی اضافه کنیم.”

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی در تاریخ 21 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. اطلاعات بیشتر در مورد زمان عرضه بازی در مناطق مختلف جهان را اینجا ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید