Elden Ring: Shadow of the Eld Tree هیچ تاثیری بر داستان اصلی ندارد (و بالعکس)


از نرم افزار حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این نوید می دهد که “رازهای تاریک” جهان را کشف کند و افسانه ها را روشن کند. با این حال، هیدتاکا میازاکی، کارگردان تایید کرد که پایان، روند وقایع در بازی پایه را تغییر نخواهد داد (و بالعکس).

او همچنین در صحبت با Famitsu (ترجمه DeepL) تأیید کرد که جدول زمانی «همان داستان اصلی» است. این مربوط به گذشته یا آینده دور نیست. برای دسترسی به الحاقیه، بازیکنان باید Starscourge Lardan و Morg the Bloodlord را شکست دهند. ورود به سرزمین سایه ها از طریق یک بازوی پژمرده (که خیلی ها فکر می کردند میشلا است) که از پیله بیرون زده است، وارد می شود.

میازاکی همچنین اطلاعات دقیقی در مورد برخی از سلاح های جدید که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند ارائه کرده است. «اول از همه، ما سلاح‌های نسبتاً سنتی مانند شمشیرهای بزرگ ژاپنی، شمشیرهای بزرگ و Gyakutento را اضافه می‌کنیم، اما همچنین در حال آماده‌سازی سلاح‌های منحصر به فرد و خلاقانه‌تری هستیم.

“به عنوان مثال، یک سبک “مبارزه” وجود دارد که یادآور راهب است، و یک “سپر دوئل” که ترکیبی از حمله و دفاع است. همچنین خنجر و سلاح های دیگر پرتاب می شود، اما همه آنها پرتابه هستند. کسانی که از همه سلاح ها استفاده کرده اند. در بازی اصلی اما ما فکر می کنیم که شما دوباره از آن لذت خواهید برد.یکی از حرکاتی که در تریلر گیم پلی مشاهده می شود باعث می شود که کاراکتر یک سری ضربات را انجام دهد که می تواند متعلق به یکی از سلاح های جدید باشد.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال هشت سلاح جدید و بیش از ده رئیس جدید برای مبارزه بازیکنان وجود دارد. این بازی در تاریخ 21 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید