Elden Ring: Shadow of the Erdtree از 15 زبان زیرنویس در زمان راه اندازی پشتیبانی می کند


در ادامه آخرین تریلر داستانی حلقه الدن: سایه درخت کهنسال، توسعه دهنده FromSoftware زبان های زیرنویسی را که در زمان راه اندازی در دسترس خواهند بود تأیید کرده است. همانند بازی پایه، در مجموع 15 زبان از جمله انگلیسی، فرانسوی، لهستانی، کره ای، پرتغالی برزیلی، ژاپنی، کره ای و غیره وجود دارد. با این حال، این گسترش همچنین عربی را به عنوان یک گزینه جدید اضافه می کند.

صداهای شخصیت فقط به زبان انگلیسی در دسترس هستند، اما با افزودن زبان عربی، طرفداران بیشتری باید بتوانند داستان را دنبال کنند. این بسط نشان می دهد که برادر کوچکتر مارنیا، میشلا، به سرزمین سایه ها می رود و بازیکنی که او را دنبال می کند. جایی که ماریکا برای اولین بار آن را لمس کرد، جنگی غیرقابل درک در گرفت و مسمر شمشیرباز جهان را به آتش کشید.

باید دید چه اتفاقی افتاده است، اما بازیکنان می‌توانند مشتاقانه منتظر انواع سلاح‌های جدید، باس‌ها، مناطق جدید برای کاوش و موارد دیگر باشند. حلقه الدن: سایه درخت کهنسال در تاریخ 21 ژوئن برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC با قیمت 39.99 دلار عرضه می شود. این بزرگترین توسعه FromSoftware تا به امروز است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید