طبق گزارش ها، Elden Ring: Shadow of the Erdtree از آوریل 2022 در حال توسعه است


FromSoftware امسال کارهای زیادی انجام داده است، بسیار شبیه به عنوان اکشن مکانیکی آنها. Armored Core 6: Rubicon Fire (شایعه می شود در 25 آگوست راه اندازی شود).با این حال، ما همچنین در حال کار بر روی اولین گسترش پولی خود هستیم حلقه بزرگ، سایه الدتریفوریه گذشته اعلام شد، اما توسعه‌دهندگان جزییات بیشتری به جز برخی از هنرهای مفهومی که شبیه Erdtree و Miquella تاریک هستند، ارائه نکرده‌اند.

با این حال، به نظر می رسد که توسعه بیش از آنچه که بسیاری فکر می کنند در حال توسعه بوده است. Ziostorm در توییتر پروفایل LinkedIn کنت (Kin Yue) Chan، طراح اصلی و مدیر طراحی بازی را پیدا کرد. حلقه بزرگ و تهیه کننده/کارگردان هسته زرهی 6آنها دوباره، سایه الدتری (قبلاً به عنوان “پروژه اعلام نشده” فهرست شده بود) از آوریل 2022.

کمتر از دو ماه از عرضه بازی می گذرد، اما ممکن است پیش تولید زودتر از این اتفاق افتاده باشد.این میزان گسترش یا نزدیک بودن انتشار را نشان نمی‌دهد، اما شایعات ادعا می‌کنند که بعداً عرضه خواهد شد. هسته زرهی 6بنابراین ممکن است اواخر امسال، اگر نه اوایل سال 2024، وارد بازار شود.

مدتی طول می کشد، بنابراین لطفا برای جزئیات بیشتر صبور باشید. حلقه بزرگ برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید