تهیه‌کننده Elden Ring: Shadow of the Erdtree می‌گوید «هنوز راه درازی است»


از اولین برنامه توسعه پولی نرم افزار حلقه الدن، سایه درخت کهنسال، سال او برای کنسول ها و رایانه های شخصی اعلام شد. با این حال، گیم پلی، جزئیات و تاریخ انتشار هنوز فاش نشده است. با این حال، شرکت مادر Kadokawa Co., Ltd. ماه گذشته گفت که توسعه “به آرامی در حال پیشرفت است”، بیانیه ای که توسط یاسوهیرو کیتائو تهیه کننده در مراسم PlayStation Partner Awards 2023 در ژاپن تکرار شد.

همانطور که توسط Game Watch (ترجمه از طریق DeepL) گزارش شده است، کیتائو گفت: “هنوز راه زیادی باقی مانده است، اما همه چیز به خوبی در حال پیشرفت است.”پسندیدن از طریق خون نبردها و شخصیت های جدیدی در بازی هایی مانند. منتظر چیز جدیدی باشید او همچنین گفت که توسعه دهندگان در مورد: سایه درخت کهنسال “بعدا می بینمت.”

این ممکن است به این معنی باشد که توسعه فوراً راه اندازی نمی شود، اما ممکن است در سال آینده اتفاق بیفتد. KADOKAWA در نتایج مالی تلفیقی خود به پیش بینی فروش برای سال مالی منتهی به مارس 2024 اشاره نمی کند. Armored Core 6: War of the Rubiconدر عوض، آن را تحت «جهت میان مدت تا بلندمدت» قرار دهید.

این می تواند به معنای انتشار پس از 1 آوریل 2024 باشد، اما تنها سوال این است که چه زمانی. لطفا منتظر آخرین اطلاعات باشید. امیدواریم هفته آینده شاهد تریلر جدیدی در The Game Awards باشیم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید