Elden Ring: Shadows of the Eldtree – احضارها، اسلحه ها و تکنیک های جدید اسلحه فاش شد


از نرم افزار است حلقه الدن: سایه درخت کهنسال بزرگترین بسته توسعه تا به امروز است که رئیس‌ها، مناطق و سیاه‌چال‌های جدید و همچنین تعداد زیادی سلاح جدید را اضافه می‌کند. IGN احضار روح جدید، فرمانده شوالیه سیاه آندریاس، را در یک پیش نمایش عملی مورد بحث قرار داد. ایکس باکس وایر همچنین دو احضاریه را بر اساس گروبرد در حال پرواز و Fingercreeper مرگبار فاش کرد.

در مورد سلاح های جدید، حملات قدرتمند Heavy Smith Script Axe شامل یک حمله پرتابی (که هیچ منبعی را مصرف نمی کند) می شود و تیغه بک هند را می توان به دو تیغه تقسیم کرد. همچنین Milday وجود دارد، شمشیر بزرگی که هنر اسلحه‌اش به بازیکنان این امکان را می‌دهد که موضع بگیرند و انواع حملات اضافی مانند یک ضربه پرتاب را انجام دهند.

تکنیک سلاح بک هند تیغه این است که «به سمت دشمن بشتابید و دنده هایش را سوراخ کنید» و با جابجایی بین این دو شکل، می توانید با دشمن بازی کنید. بازیکنان همچنین می‌توانند زره‌های جدیدی مانند زره Oathseeker Knight (که Xbox Wire آن را «حفاظت قابل توجهی برای وزنش» توصیف می‌کند، کشف کنند.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی در تاریخ 21 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. در اینجا درباره انواع سلاح بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید