Elden Ring: Shadows of the Eldtree به دلیل واکنش شدید به دلیل مشکل و دریافت نظرات متفاوت از سوی کاربران، در استیم منتشر شد.


حلقه الدن: سایه درخت کهنسال همانطور که انتظار می رفت، اخیراً منتشر شد، این بسط مورد انتظار نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد. با رتبه‌بندی‌های بی‌نقص یا نزدیک به کامل، بالاترین رتبه‌بندی را برای یک بسط بازی دریافت کرد و به‌طور پیش‌بینی‌شده تعداد زیادی از بازیکنان را پس از انتشار جذب کرد.

با این حال، انتقادات قابل توجهی از سوی بسیاری از بازیکنان به دلیل رویکرد آن به مشکل دریافت کرده است. در زمان نوشتن این مقاله، در Steam، سایه درخت کهنسال نظرات کاربران متفاوت است و بیش از 35٪ از بیش از 31000 رتبه بندی کاربر منفی است. این بیش از 14000 امتیاز منفی کاربر است.

البته From Software استودیویی است که به خاطر انتشار محتوای چالش برانگیز (حداقل بگوییم) شناخته شده است. سایه درخت کهنسال به وضوح به عنوان محتوای اواخر بازی طراحی شده است. اگرچه توسط بسیاری از افراد جامعه به دلیل خشن بودن حتی برای شخصیت‌های سطح بالا مورد انتقاد قرار می‌گیرد، اما این بسط همچنین یک مکانیک پیشرفت جدید منحصر به فرد را معرفی می‌کند که فقط برای ارائه محتوای جدید ارزش سرمایه‌گذاری را دارد. من هستم.

در بررسی DLC خود ما به آن امتیاز 10/10 دادیم و گفتیم:سایه درخت کهنسال تمرکز آن بر طراحی سطح عالی و باس فایت های عالی آن را به یک بازی ضروری برای طرفداران این ژانر تبدیل می کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید