Elden Ring: Shadows of the Eldtree بالاترین امتیاز بسته الحاقی تمام دوران را در متاکریتیک دارد.


From Software در به دست آوردن تحسین گسترده منتقدان با اکثر نسخه های خود مهارت دارد و یکی از شرکت های برتر در سال 2022 است. حلقه بزرگجای تعجب نیست که گسترش گسترده بازی RPG اکشن جهان باز توسط استودیو در سراسر جهان نیز محبوبیت پیدا می کند.

در زمان نگارش، حلقه الدن: سایه درخت کهنسال بر اساس 56 بررسی، امتیاز 95 در متاکریتیک دارد (بنابراین ممکن است با در دسترس قرار گرفتن نظرات بیشتر، امتیاز تغییر کند). در مقام مقایسه، بازی پایه امتیاز 96 را در وب سایت دارد.

جالب اینجاست که این باعث می شود سایه درخت کهنسال بالاترین نقدهای تاریخ را برای یک DLC بازی ویدیویی دریافت کرد. 2016 The Witcher 3 Bloody Liquor، دارای امتیاز متاکریتیک 92 است.

در بررسی گسترش فوق‌العاده From Software، به آن امتیاز ۱۰/۱۰ می‌دهیم و می‌گوییم:سایه درخت کهنسال تمرکز آن بر طراحی سطح عالی و باس فایت های عالی آن را به یک بازی ضروری برای طرفداران این ژانر تبدیل می کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی در تاریخ 21 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید