به نظر می رسد Elden Ring: Shadow of the Erdtree تحت آزمایش QA است


از نرم افزار، حلقه بزرگ در قالب سایه درخت ادرو، هیجان پیرامون آن به سرعت در حال افزایش است، اما متاسفانه هنوز هیچ به روز رسانی در مورد آنچه که شامل آن می شود یا زمان عرضه آن اعلام نشده است. با این حال، تحولات اخیر نشان می دهد که ممکن است به زودی تغییر کند.

در اوایل این ماه، به‌روزرسانی‌ای که در دسته DLC پولی در صفحه استیم بازی ایجاد شد، نشان داد که From Software و Bandai Namco احتمالاً بازاریابی را برای بازی آماده می‌کنند. سایه درخت کهنسال به‌روزرسانی‌های بیشتر، که در حال حاضر در SteamDB در دسترس هستند، به نظر می‌رسد که نشان می‌دهند که توسعه این توسعه وارد مراحل نهایی خود شده است.

تا لحظه نگارش این مطلب، در چند ساعت گذشته، حلقه بزرگ تعدادی به روز رسانی در صفحه Steam وجود دارد که برخی از لیست های تغییرات با برچسب های “qa-release”، “qa-debug”، “dev-release” و “dev-debug” آپلود شده اند. . آن شامل. تست نهایی تضمین کیفیت توسعه هم در داخل استودیو و هم با تسترهای خارجی در حال انجام است.

لیست خرده فروشان آنلاین ما برای ماه دسامبر پیشنهاد می کند: سایه درخت کهنسال ممکن است در ماه فوریه منتشر شود و موارد جدید را نشان دهد حلقه بزرگکنترلر با مضمون توسط Thrustmaster. با توجه به لیست (که به سرعت حذف شد)، در ماه فوریه و همزمان با انتشار توسعه منتشر خواهد شد.

همانطور که گفته شد، نشانه‌های دیگری نیز وجود دارد که نشان می‌دهد انتشار DLC در آینده نزدیک‌تر خواهد بود. از Software ادعا می کند که توسعه به آرامی در حال پیشرفت است، اما در ماه دسامبر، یاسوهیرو کیتائو، تهیه کننده گفت که هنوز تا انتشار فاصله زیادی دارد. پیش از این، Kadokawa، شرکت مادر FromSoftware نیز گفته بود که این توسعه در سال جاری (یعنی تا پس از اول آوریل 2024) راه اندازی نخواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید