تریلر داستانی جدید Elden Ring: Shadow of the Erdtree به زودی منتشر می شود


در شرایط عادی، هرگز انتظار ندارید که هیجان در مورد یک توسعه به این میزان باشد، اما From Software تمایل دارد از شرایط عادی کنار گذاشته شود و در آینده چیزهای زیادی برای ارائه دارد. حلقه الدن: سایه درخت کهنسال برای هیچ کس تعجب نکرد، بسیاری از آنها بسیار هیجان زده بودند که سرانجام آن را به دست آوردند. با نزدیک شدن به انتشار، ناشر Bandai Namco به دنبال افزایش تبلیغات بیشتر است.

تریلر داستان جدید حلقه الدن: سایه درخت کهنسال اجرای زنده قرار است به زودی آغاز شود. ویدیوی برتر توسط Bandai Namco در یوتیوب آپلود شده است، و ناشر تایید کرده است که کمی بیش از دو ساعت دیگر در حدود ساعت 8 صبح اقیانوس آرام / 11 صبح شرقی / 3 بعد از ظهر UTC منتشر خواهد شد. با قضاوت بر روی تریلرهای گذشته، احتمالاً می‌توان انتظار یک نگاه اجمالی سالم از گیم‌پلی، برخی باس‌ها و غیره را داشت. لطفا منتظر تریلر باشید.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال در تاریخ 21 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود.چنین خواهد شد حلقه بزرگ اگرچه این اولین و تنها گسترش است، From Software احتمال ادامه آن را رد نکرده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید