Elden Ring: Shadow of the Erdtree بزرگترین توسعه از FromSoftware است


Bandai Namco و From Software بالاخره اولین تریلر خود را منتشر کردند حلقه الدن: سایه درخت کهنسال. پیش‌سفارش‌ها اکنون باز شده‌اند و جزئیات جدیدی در وب‌سایت رسمی موجود است، از جمله توضیحی که در آن توسعه‌دهنده تأیید می‌کند که این «بزرگ‌ترین توسعه تا کنون» آنهاست.

این داستان بازیکنان را از طریق تمام رویدادهای بازی پایه می برد و آنها را به سرزمین سایه ها هدایت می کند که توسط Empyrean Michela هدایت می شود. اینجا جایی است که ماریکا برای اولین بار وارد ماجرا می شود، اما اسرار تاریکی در میان است، از جمله کسانی که “جا پای میکلا را با انگیزه های پنهان دنبال می کنند.” Land of Shadow دنیای جدیدی جدا از The Lands Between است که در آن بازیکنان می توانند “به طور یکپارچه بین نقشه های وسیع پر از موقعیت های مختلف و سیاه چال های دقیق پر از دشمنان تهدیدآمیز حرکت کنند.”

همانطور که در اولین تریلر گیم پلی مشاهده می شود، سلاح ها، تجهیزات، مهارت ها و جادوهای جدید به همراه دشمنان و باس های جدید برای مبارزه معرفی خواهند شد. با این حال، توسعه همچنین خطوط داستانی جدیدی را ارائه می دهد تا به بازیکنان آزادی RPG بیشتری بدهد. شاید اشاره ای به پایانی جدید داشته باشد؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال در 21 ژوئن برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید