Elden Ring: Shadow of the Erdtree دارای بیش از 10 باس فایت جدید و نقشه ای بزرگتر از Rimgrave است.


همراه با اولین تریلر گیم پلی حلقه الدن: سایه درخت کهنسال ما جزئیات جدیدی را از مصاحبه با هیدتاکا میازاکی، رئیس From Software دریافتیم. او به Eurogamer تأیید کرد که نقشه کاملاً جدید، Land of Shadow، ساختاری مشابه با The Land Betweens دارد و سیاهچال های میراثی جدیدی را ارائه می دهد.

از نظر “مساحت سطح خالص”، اندازه آن “حتی بزرگتر از Rimgrave” است. با این حال، تغییراتی در طراحی سطح ایجاد شده است. این بار، ما می‌خواستیم عمیق‌تر کاوش کنیم و به یک طراحی سطح دقیق‌تر و غنی‌تر دست پیدا کنیم که این نوع طرح‌بندی‌ها را کمی یکپارچه‌تر ادغام کند.

“البته، ما مناطق باز بزرگ و سیاه چال‌های قدیمی داریم، اما ما با چیزی کمی بیشتر در این بین آزمایش کردیم تا تجربه گیم‌پلی متنوع‌تری را ارائه دهیم.”

میازاکی همچنین بیش از 10 باس نبرد جدید را تایید کرد، از جمله یک سبد بزرگ شعله ور و اسرارآمیز Mesmer the Impaler که در تریلر ظاهر می شوند. سلاح ها، تجهیزات و مهارت های جدید به همراه هشت دسته سلاح جدید اضافه شده است.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال ' در 21 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. به عنوان بزرگترین توسعه دهنده FromSoftware تا به امروز، با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد. کسانی که هرگز بازی پایه را بازی نکرده اند (بیش از 23 میلیون نسخه ارسال شده) می توانند نسخه Deluxe Edition را با قیمت 99.99 دلار خریداری کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید