طبق گفته Bandai Namco، Elden Ring: Shadow of the Eldtree دارای «تقریباً 100» سلاح جدید خواهد بود.


حلقه الدن: سایه درخت کهنسال کارگردان هیدتاکا میازاکی در مورد انواع سلاح های جدید صحبت کرده است و چند پیش نمایش اخیراً برخی از آنها را (همراه با تکنیک های سلاح) نشان داده است. با این حال، یکی از نمایندگان Bandai Namco به GamesRadar گفت که این توسعه “تقریبا 100 سلاح جدید” خواهد داشت.

آنها گفتند: “حدود 100 سلاح جدید، 8 دسته جدید، هر کدام با چندین تنوع.”، اما این همه نیست. ممکن است تعداد باس‌ها بیشتر از رئیس‌های +10 باشد که قبلاً تبلیغ شده‌اند. وقتی از ناشر به طور خاص سؤال شد، گفت: حلقه بزرگ، اگرچه لازم نیست هر رئیسی را شکست دهید، اما هنوز چالش های دشوار زیادی برای Tarnished شجاعی وجود دارد که می خواهند خود را آزمایش کنند. ”

به نظر می رسد که این یک رئیس اختیاری را نشان می دهد، شاید چالشی برای مارنیا همانطور که میازاکی از آن صحبت کرد، در یک “مقایسه برابر”. بعداً باید منتظر جزئیات بیشتر باشید.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی در تاریخ 21 ژوئن برای Xbox One، PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC منتشر خواهد شد. به گفته توییتر، حجم آن طبق PlayStation Game Size 16.5 گیگابایت است و همچنین اشاره شده است که پیش بارگذاری از 19 ژوئن آغاز خواهد شد. درباره سیاه چال ها و باس های جدیدی که در اینجا با آنها روبرو خواهید شد، و در اینجا درباره Scudder Tree Shard و اینکه چگونه شانس بقای شما را افزایش می دهد، بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید