زمان انتشار جهانی و پیش‌دانلود «Elden Ring: Shadow of the Eld Tree» مشخص شد


از نرم افزار است Shadow of the Eld Tree در Elden Ring نسخه توسعه یافته. در 20 ژوئن ساعت 21:00 PDT/11pm CDT بر روی کنسول ها و 15:00 PDT/5pm CDT برای رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. پیش‌دانلود 48 ساعت قبل از راه‌اندازی در پلی‌استیشن آغاز می‌شود، اما کاربران ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی تنها در زمان راه‌اندازی می‌توانند این افزونه را دانلود کنند.

نسخه PC از همان زمان عرضه در سراسر جهان پیروی می کند، در حالی که نسخه کنسول در مناطق دیگر به شما امکان می دهد بازی را در نیمه شب به وقت محلی شروع کنید. در نتیجه، کاربران در ایالات متحده می‌توانند از 20 ژوئن از ساعت 5 صبح به وقت محلی (PDT)، یعنی 21 ساعت زودتر، بازی کنند.

در ایکس باکس، می توانید این کار را با تغییر مکان و منطقه خود به نیوزلند انجام دهید. البته، این بدان معنی است که اسپویل ها و سایر جزئیات قبل از اینکه این گسترش به طور رسمی در سراسر جهان در دسترس قرار گیرد، منتشر خواهد شد. بنابراین اگر از رایانه شخصی یا پلی استیشن استفاده می کنید مراقب باشید.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. بازی پایه 25 میلیون نسخه فروخته است. بررسی های ما را بررسی کنید. همچنین می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید که به شرح سفر این بازیکن می‌پردازد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید