Elden Ring: Shadow of the Eldtree دارای عناصر Level Up مشابه قدرت حمله SEKIRO خواهد بود.


حلقه بزرگ گسترش آینده، سایه درخت کهنسالتابستان امسال منتشر خواهد شد و دنیای جدیدی به نام Land of Shadow با دشمنان جدید، بیش از 10 رئیس و غیره اضافه خواهد شد. این روی نتیجه بازی اصلی (و بالعکس) تأثیری نمی‌گذارد، اما برای دسترسی به این برنامه باید مقدار زیادی بازی کنید.

جالب اینجاست که هیدتاکا میازاکی، سرمربی تیم چه در سطح بالا یا پایین بازی کند، قول “عناصر سطح بالا” جدیدی را داده است که می تواند به او برتری بدهد. او در مصاحبه با Famitsu (ترجمه شده از طریق Automaton-Media) گفت: SEKIRO: سایه ها دو بار می میرند. این مانند یک قدرت حمله است که با سطح موجود متفاوت است و فقط در محدوده DLC معتبر است. ”

اگر رئیس را شکست دهید و آن را به بت مجسمه ساز پیشنهاد دهید، قدرت حمله شما افزایش می یابد. این روی آسیب‌های Vitality و Poture تاثیر می‌گذارد و مستقل از امتیازات مهارتی کسب‌شده یا توانایی‌های باز شده وجود دارد.

چرا این را اجرا کنید سایه درخت کهنسال، به خصوص اگر حلقه بزرگ آیا سیستم تسطیح یا ارتقاء سلاح وجود دارد؟ برای اینکه بازیکنان در نحوه برخورد با برخی چالش ها آزادی بیشتری داشته باشند. او گفت: “این رئیس خیلی قوی است، بنابراین من مناطق دیگر را کاوش می کنم و قبل از تلاش دوباره قوی تر می شوم.” یا برای کسانی که به دنبال تجربه چالش برانگیزتری هستند، منتظر کارهایی باشید که می توانید انجام دهید.

در مورد نحوه عملکرد آن چیزهای بیشتری برای گفتن خواهیم داشت، بنابراین در ماه های آینده با ما همراه باشید. حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی با قیمت 39.99 دلار در تاریخ 21 ژوئن برای PS4، Xbox One، PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید