رویداد Elden Ring: Shadow of the Eld Tree در 15 ژوئن برگزار می شود


حلقه الدن: سایه درخت کهنسال انتظار می رود هیدتاکا میازاکی کارگردان در نمایشگاه بازی تابستانی امروز (حداقل بر اساس تصاویری که در فضای مجازی پخش می شود) حضور داشته باشد. ممکن است یک تریلر جدید در حال نمایش باشد، اما انتظار بیشتری وجود دارد که شرکت From Software و Bandai Namco یک رویداد Red Bull Levels را در 15 ژوئن در ساعت 18 CET اعلام کنند.

در این رویداد، سازندگان محتوا تجربه عملی با گسترش، آزمایش سلاح‌ها و کاوش در سرزمین سایه‌ها را خواهند داشت. Bandai Namco همچنین قول “تفسیر دقیق” از کارشناسان را می دهد. در همین حال، انجمن Steam در میان سایر محتوای هیجان انگیز، «نسخه انحصاری در سراسر جهان» و «غواصی عمیق در داستان» را منتشر می کند.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی در تاریخ 21 ژوئن برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. برای اطلاع از به‌روزرسانی‌های سیاه‌چال‌ها و باس‌های جدید، یا اطلاعات بیشتر در مورد خاکستر روح، احضار، و هنر اسلحه، اینجا را بررسی کنید. حدود 100 اسلحه جدید به همراه Scadurtree Fragments برای کمک به کاهش آسیب های وارده از باس ها در انتظار هستند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید