توسعه‌دهنده Elden Ring: Shadow of the Eldtree از طرفداران می‌خواهد که مراقب اسپویل‌ها باشند.


از اولین برنامه توسعه پولی نرم افزار حلقه بزرگ و بزرگترین سایه درخت کهنسالبه زودی ظاهر می شود در 21 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود، اما برخی از مناطق بسیار زودتر از سایرین به آن دسترسی خواهند داشت. شاید به همین دلیل است که توسعه‌دهنده از طرفداران می‌خواهد هنگام راه‌اندازی برنامه توسعه، «مراقب اسپویل‌ها» باشند.

“با انتشار گسترش، حلقه الدن، سایه درخت کهنسالاو در توییتر خود نوشت: «برای کسانی که می‌خواهند با اراده و قلب بی‌آرام به دنیای سایه‌ها قدم بگذارند، مراقب خرابکاران باشید.

بر اساس پیش نمایش های تاکنون، سایه درخت کهنسال این یک تجربه بزرگ خواهد بود. این منطقه بزرگتر از Rimgrave است، اما متراکم تر است، و FromSoft قصد دارد تمایز بین زمین های باز و سیاه چال ها را کمتر متمایز کند. دو سیاه‌چال (و رئیس‌هایشان) با جزئیات مشخص شده‌اند و کلکسیونرهای سلاح می‌توانند حدود 100 گزینه جدید را انتظار داشته باشند. به علاوه، چالش‌های اختیاری، احضار روح جدید، کلکسیون‌های جدید مانند Scudder Tree Fragment و موارد دیگر وجود دارد.

بیشتر بدانید. صاحبان بازی پایه همچنین باید مراقب روز اول وصله باشند، که شامل ویژگی هایی مانند پنج مدل موی جدید و یک برگه آیتم های اخیر برای مرتب سازی آسان تر است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید