پچ Elden Ring: Shadow of the Eldtree Day 1 شامل مدل موی جدید، برگه موارد اخیر و موارد دیگر است.


علاوه بر مروری بر زمان انتشار جهانی و پیش دانلود، حلقه Elden: Shadow of the Eld Tree, FromSoftware همچنین پچ تاریخ انتشار را اعلام کرد. این پچ برای بازی پایه نیز اعمال می‌شود و تعمیر و نگهداری سرور برای 20 ژوئن از نیمه‌شب تا ساعت 3 بامداد PST برنامه‌ریزی شده است.

جدید در این وصله یک برگه “اقلام اخیر” است که در آن می توانید مواردی را که اخیراً به دست آورده اید مشاهده کنید. همچنین می توانید آیتم های تازه خریداری شده را با علامت تعجب روی نماد مشاهده کنید. استخرهای احضار فعال نیز به New Game Plus منتقل می شوند و بازیکنان می توانند استخرهای جداگانه را در منوی ویژگی های نقشه روشن و خاموش کنند (مجسمه طلایی کوچک فقط استخر فعال را انتخاب می کند).

پنج مدل موی جدید نیز زمانی در دسترس خواهند بود که شخصیت خود را در حین خلق شخصیت، پایه آینه ابری یا رنارا تغییر دهید. این پچ ویژگی های دیگری نیز دارد، بنابراین در روزهای آینده جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال این بازی در تاریخ 21 ژوئن برای Xbox One، PS4، Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. ما برای فردا یک رویداد با Red Bull برنامه ریزی کرده ایم، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید