Elden Ring: Shadow of the Erdtree ممکن است در ۲۱ ژوئن منتشر شود – شایعه


در انتظار حلقه الدن: سایه درخت کهنسال احتمالاً طولانی‌تر از گذشته احساس می‌شد، اما در هر صورت، به نظر می‌رسد که انتظار به پایان خود نزدیک می‌شود. از Software تایید کرده است که اولین تریلر گیم پلی بازی مورد انتظار را در ساعات آینده به نمایش می گذارد و همچنین انتظار می رود تاریخ انتشار آن نیز اعلام شود. اما دقیقا چه زمانی منتشر می شود؟

نشت های گذشته نشان می دهد که سایه درخت کهنسال ممکن است در ماه فوریه راه اندازی شود، اما گزارش جدیدی در مورد Dealabs توسط افشاگر قابل اعتماد billbil نشان می دهد که می تواند چند ماه بعد منتشر شود. طبق گزارش ها، DLC ممکن است در تاریخ 21 ژوئن منتشر شود.

افشاگران 100% مطمئن نیستند که تاریخ انتشار آن باشد، اما اطلاعات آنها بر اساس این واقعیت است که ناشر Bandai Namco یک نسخه فیزیکی از DLC را معرفی خواهد کرد که شامل بازی پایه نیز می شود. آن روز.

بر اساس گزارش ها، دو نسخه وجود خواهد داشت. نسخه بازی سال 79.99 یورو و نسخه کلکسیونی 259.99 یورو قیمت دارد. اولی برای PS5 و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود، در حالی که دومی برای PC نیز در دسترس خواهد بود.

آیا این امکان وجود دارد که توسعه قبل از ژوئن منتشر شود و نسخه فیزیکی آن مدتی پس از راه اندازی منتشر شود؟ به زودی متوجه می شویم. حلقه الدن: سایه درخت کهنسال اولین تریلر گیم پلی در تاریخ 21 فوریه در ساعت 7 صبح به وقت محلی پخش خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید