Elden Ring: Shadow of the Erdtree ممکن است در ماه فوریه عرضه شود – شایعه


انتظارات اطرافیان Shadow of the Eld Tree در Elden Ring این DLC از روزی که اعلام شد مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، اما جزئیات کمی در مورد اینکه این الحاقیه شامل چه مواردی می شود یا چه زمانی منتشر می شود، وجود دارد. اما جالب است که تحولات جدید ممکن است نشان دهد که انتشار آن ممکن است نزدیک‌تر از آن چیزی باشد که بسیاری انتظار داشتند.

همانطور که توسط کاربران در Reddit مشاهده شد، Datablitz اخیراً لیستی از رویدادهای آینده را منتشر کرده است. حلقه الدن-کنترلر تم ساخته شده توسط Thrustmaster. جالب اینجاست که این لیست نشان می دهد که: سایه درخت کهنسال DLC قرار است در ماه فوریه منتشر شود. با توجه به این لیست، کنترلر فوق در ماه فوریه برای “همگام سازی با کنترل کننده های جدید” در دسترس خواهد بود. سایه درخت کهنسال “نسخه تمدید شده”.

انتشار فوریه سایه درخت اد با توجه به این واقعیت که یاسوهیرو کیتائو، تهیه کننده اخیراً گفته است که گسترش “هنوز راه زیادی باقی مانده است” ممکن است برخی فکر کنند که بعید است. Kadokawa Co., Ltd.، شرکت مادر توسعه دهنده From Software، قبلاً اعلام کرده بود که در این سال مالی که در 31 مارس به پایان می رسد، هیچ DLC را منتشر نخواهد کرد.

جالب اینجاست که به نظر می‌رسد فهرست فوق‌الذکر به دومین بسط RPG اکشن جهان باز اشاره دارد که قرار است در سال 2025 منتشر شود، با امکان کنترلر نسخه محدود با مضمون: همچنین ذکر شده است. حلقه بزرگ شخصیت های مارنیا و رانی. طبق فهرست، این کنترلرها در سال 2025 با «کلیدهای اصلی یا بسط های جدید بازی» همگام سازی خواهند شد.

لیست از آن زمان حذف شده است، اما می توانید یک اسکرین شات را در زیر ببینید.

Elden Ring DLC2نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید