Elden Ring: Shadow of the Erdtree ممکن است پس از 31 مارس 2023 راه اندازی شود


از نرم افزار Armored Core 6: Battle of the Rubicon برای 25 آگوست، حلقه بزرگ اولین افزونه پرداخت شده سایه الدتری نیز در دست توسعه است. شایعات حاکی از آن بود که این محصول دیرتر از نسخه قبلی عرضه می شود، اما ممکن است دورتر از حد انتظار باشد.

Kadokawa، شرکت مادر FromSoftware، نتایج مالی تلفیقی خود را برای سال مالی منتهی به 31 مارس 2023 اعلام کرد. در صفحه 19 آمده است: حلقه بزرگ منجر به افزایش “قابل توجه” در فروش شد. با این حال، پیش بینی فروش برای سه ماهه دوم سال مالی جاری (منتهی به مارس 2024) فقط برای بازی های موبایل است. هسته زرهی 6، که در آن به عناوین آینده Spike Chunsoft اشاره شده است.

Elden Ring: Eldtree Shadow لیست نشده بود. با این حال، تحت “جهت میان مدت تا بلندمدت” قرار دارد. کادوکاوا گفت: “ما به دنبال به حداکثر رساندن سود با افزایش عمر مالکیت معنوی هستیم.” بنابراین به نظر می رسد که این گسترش می تواند پس از 1 آوریل 2024 شروع شود. گزارش شده است که توسعه از آوریل 2022، دو ماه پس از انتشار بازی پایه، در حال انجام است. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

حلقه بزرگ برای PS4، Xbox One، PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. ما تا به امروز 20.5 میلیون دستگاه فروخته ایم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید