تریلر تحسین شده Elden Ring: Shadow of the Eldtree تحسین منتقدان را برجسته می کند


با اعلام فروش 5 میلیون نسخه، حلقه الدن: سایه درخت کهنسال یک تریلر تحسین برانگیز دریافت کرد. این ستایش از سوی منتقدان و نشریات مختلف را برجسته می کند، و آن را شایسته دریافت بالاترین امتیاز توسعه متاکریتیک می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

سایه درخت کهنسال بازیکنان در حالی که Michaela the Kind را وارد قلمرو سایه ها می کند، دنبال می کنند. هدف آن ناشناخته است، اما از زمانی که ماریکا ملکه شد و شوالیه های طلایی را تشکیل داد، این قلمرو از سرزمین های بین پنهان بود. Mesmer the Impaler حکومت می کند، اما بسیاری از تهدیدات دیگر در کمین هستند.

حلقه الدن: سایه درخت کهنسال بسیاری از سلاح‌ها، آیتم‌ها، Ashes of War، مجموعه‌های زرهی و طلسم‌های جدید را ارائه می‌دهد و به دلیل طراحی جهانی، باس‌ها و جهت هنری آن مورد تحسین قرار گرفته است. برخی از بازیکنان در رابطه با سختی آن واکنش منفی نشان دادند، اما در یک پچ اخیر، نیمه اول سطح Scadutree Blessing تنظیم شده است، که خروجی آسیب و مقاومت را افزایش می دهد.

همچنین، بررسی های زیر را بررسی کنید. سایه درخت کهنسال از اینجا. برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید